Çiçek Atölyesi / Çiçekler / Sevgiliye Çiçekler

Sevgiliye Çiçekler

Dünya üzerinde en narin, kırılgan ve bir o kadar mutlu etmesi kolay olan varlıklar kadınlardır. Bir kadının ruhuna inmesini biliyorsanız, size cennetin kapıları aralanır. "Yok ben böyleyim beni olduğum gibi kabul etsin" mantığı ile hareket eden bir yapıya sahipseniz en kısa zamanda mutlu bir ilişki için kendinizi yenilemelisiniz. Çiçek Atölyesi olarak bu yenilenmede size en çok yardımı dokunacak yerdesiniz. Neden mi? Çünkü bir kadının kalbini, ne çok pahalı hediyeler, nede kompliman yapmak için söylenen sözler fetih edemez. Kadınların kalplerini cennetten bir bahçe olarak düşünün ve o bahçeye en çok yakışacak şeyin ne olduğunu bulun… Tabi ki sevdiği erkeğin yüreğinden koparak gelen güzel bir çiçek buketinden başka hiçbir şey bir kadının kalbinin Cumhuriyetinde sizi baş köşeye oturtmayacaktır.

Sevdiğiniz bayanın kalbini yeniden fetih etmek, aşkını tazelemek veya özel günlerinde onu mutlu etmek istiyorsanız, çiçeklerle sevginizi taçlandırmalısınız. Biz size bir telefon kadar uzaktayız. Sitemiz üzerinden aranjmanlarımızı inceleyip, sevgilinize en uygun olan aranjmanı seçip, siparişini verebilirsiniz. "Resimde ki aranjmanın aynısı gelecek mi?" kaygısına asla kapılmayın. Resimlerde gördüğünüz çiçek buketlerinin birebir aynısı istediğiniz saatte, istediğiniz adrese teslim edilecektir. Çiçek atölyesi olarak sevgilinizin kalbini fetih edecek en güzel aranjmanı hazırlayarak, sana sunmak bizim vazifemizdir.

Buraya kadar kendi vazifelerimizden bahsettik. Birazda sizin vazifelerinize değinerek, bu konuda mükemmelliği yakalayabiliriz. Çiçeklerin teslim edileceği zaman ve sevgilinizin sevdiği çiçekleri belirlemek sizin üzerinize düşün vazifelerdir. Mağrur ve özel bayanlar orkideleri severken, doğal ve içten kadınlar papatyalardan hoşlanır. Romantizmin temsilcisi olan gülü de unutmamak lazım. Sonuçta günün özelliğine veya romantizm derecesine bağlı olarak da çiçek seçimleri değişiklik gösterir. Örnek verecek olursak, evlilik yıl dönümünüz ve siz özel bir gece planlıyorsun. Fakat nasıl bir çiçekle eşine hitap edeceğini bilemiyorsunuz. Paniğe gerek yok. Hemen Çiçek Atölyesi'ni arıyorsunuz ve gecenin sizin için özelliğini anlatıyorsunuz, buna göre özel bir aranjman istediğini bildiriyorsunuz. Bizde sizin yerinize o geceye en çok yakışacak olan özel bir aranjman hazırlayıp, tam zamanında adresine teslim ediyoruz.