Çiçek Atölyesi / Çiçekler / Anneye Çiçekler

Anneye Çiçekler

Anne kadar önemli ve değerli bir şey daha var mı? Hayatımıza kim girerse girsin, çoğu zaman çıkıp gitmedi mi? Kalıcı olan anne gibi değerli oldu mu senin için? Ya da seni annen kadar sevebildi mi? Bu konuda daha birçok soru sorulabilir ve birbirinden farklı cevaplar verilebilir.

Seni karşılıksız seven her anında yanında olan annen için, onun özel olduğunu hatırlatan bir hediyeyi en son ne zaman aldım diye sordun mu kendine? Seni asla yalnız bırakmayan ve her hatanı karşılıksız olarak affeden bir kişiden bahsediyoruz. Bir arkadaştan, hatta bir dosttan bile bu kadarını bekleyemezsin. Bu kıyaslama bile doğru olmasa da, aklına geliyordur elbette. Çünkü hiçbir sevgi anne sevgisine yetişemeyecektir. Ayrıca bir anne sevgisinin yerini alamaz başka bir sevgi.

Çiçek Atölyesi olarak annene ister anneler gününde, istersen de sıradan bir günde ona özel olduğunu hatırlatmak için hizmet veriyoruz. Bu konuda birbirinden güzel çiçekleri sana sunuyoruz. O halde beklemen için bir neden yok. Çiçek Atölyesi'ni ister telefonla ara, istersen de internet üzerinden sipariş ver. Hızlı bir hizmet hiç bu kadar kolay olmamıştı aslında.

Ona layık olduğu en güzel çiçeği vermelisin ve ona yine layık olduğu en güzel günü yaşatmalısın. Anneniz için bu gün, beklentilerle dolu bir gün olacak. Aslında onu mutlu etmen için yanağına bir öpücük kondurman bile yeterli olacaktır. Çünkü o karşılık beklemeden sadece sevgini görmek ister. Yine de küçük bir hediye ile onu dünyanın en mutlu kadını yapabilir ve sevgini dile getirebilirsin. Annelerin hiçbir zaman unutulmaması gereken bir değer olduğunu da aklından çıkarma.