Çiçek Atölyesi / Çiçekler / Yeni İş / Terfi / Tebrik Çiçekleri

Yeni İş / Terfi / Tebrik Çiçekleri

İnsan hayatında en çok yeni ortamlara adım atarken heyecan yaşar. Yeni bir şehir, yeni bir okul veya yeni bir iş gibi… İlk iş günleri hep heyecanlı ve stresli geçen günlerdir. Özellikle büyük bir şirkette ilk kez çalışmaya başlayan bir insanın durumu maalesef ki sudan çıkmış balığın haline benzer.

Böyle zamanlarda eş, dost, yakın çevre ve arkadaşlar desteklerini sunmak için çiçek gönderirler. Şimdi kendinizi bu insanın yerine koyun ve düşünün, ilk iş gününde masanın üzerinde kocaman bir çiçek aranjmanı. Sevgiler yazan ve başarılar dileyen küçük bir notla yollanmış, sımsıcak bir hediye… Bu tarz bir hediye kimin gönlünü okşamaz ki?

Okurken bile insanın yüzünde tebessüme yol açan, güzel bir yeni iş için yollanmış çiçek aranjmanı için nereye başvuracağını bilmiyor musun? Rahat ve sakin olün, çünkü doğru adrestesiniz. Çiçek Atölyesi olarak, yeni iş deneyimi yaşayan insanlar için en güzel çiçek aranjmanlarını hazırlıyoruz ve tam destek sunuyoruz. Sizinde yakın çevrenizden biri bu heyecanı yaşıyor olabilir. Ona ne hediye alacağım kaygısı yaşamayı hemen sonlandırın! Size oldukça zengin bir aranjman çeşidi sunuyoruz. Yakınınız olan kişinin az çok zevklerini biliyorsunuzdur, onun zevkine hangi aranjman uygunsa onu seçın ve siparişini verin. Muhtemelen sabahın ilk ışıkları ile işe gidecek olan yeni iş sahibi arkadaşınız, işe gider gitmez masasının üzerinde Çiçek Atölyesi aranjmanı olan çiçeği görecektir. Bu onda önemli bir mutluluk yaratacağı gibi, ilk gün heyecanını da azaltmış olacaktır.