Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Neden hakkınızda hiç şikayet yok?

Cicekatolyesi.com’da sürekli inovasyon ve müşteri memnuniyeti ilkemizi göz önünde tutarak müşterilerimize hızlı, kullanımı kolay, sade bir e-ticaret platformu sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimiz için farklı çiçek tasarımları yaparak sürekli kendimizi yeniliyor, sürekli aynı çiçek tasarımlarından sıkılanlar için daha modern ve farklı ürünler hazırlıyoruz, web sitemizde yer alan birbirinden özel ve farklı yüzlerce tasarım arasından ihtiyaçları doğrultusunda kolayca ürünlerini seçebilmelerini ve sipariş aşamalarını kolaylıkla tamamlamaları için sürekli ar-ge çalışmaları yapıyor, müşterilerimizi dinliyor ve onlarından bizimle birlikte Cicekatolyesi.com’un daha başarılı olması için görüşlerini dikkate alıyoruz. .

Neden sizden sipariş vermeliyim?

Cicekatolyesi.com, Türkiye’de yer alan online çiçekçilik sektörüne tamamen farklı bir boyut ve kalite kazandırmak amacıyla kurulmuştur. 1997 yılından bu yana çiçek sektöründe edinmiş olduğumuz tecrübemiz ile kaliteden ödün vermeden hizmet veren firmamız; internet üzerinde satılan ürünlerdeki kalite eksikliğini gördüğü için Cicekatolyesi.com'u kurmuştur.

Siparişim ne zaman teslim edilecek?

Siparişinizin alındı onayı ve ödeme onayı tarafınıza bildirildikten sonra siparişiniz istemiş olduğunuz teslimat tarihinde ve seçmiş olduğunuz saat dilimleri içerisinde  (09:00 – 21:00)  teslim edilecektir. Siparişinizin durumunu 0 850 304 37 23  nolu telefonu arayarak öğrenebilirsiniz ya da web sitemizde bulunan Sipariş Takip bağlantısını kullanabilirsiniz.

Siparişim teslim edilince bilgi verilecek mi?

Siparişleriniz teslim edildikten hemen sonra (bazı durumlarda ise ortalama 1 saat içerisinde) teslimat bilgisi sms ve e-mail olarak tarafınıza gönderilmektedir. Siparişinizin durumunu sitemiz üzerinden “Sipariş Takip” sayfasından takip edebilirsiniz.

Kullandığınız çiçekler günlük ve taze mi?

Siparişlerinizin hazırlanması için kullanılan tüm çiçekler günlük ve taze olarak temin edilmektedir.

Adres ve Tarih Değişikliği yapabilir miyim?

Siparişiniz hazırlanmamış ve servisi aracına verilmeden önce bizimle iletişim kurarak Adres ve tarih değişikliği yapabilirsiniz.