Çiçek Atölyesi / Çiçekler / Doğum Günü Çiçekleri

Doğum Günü Çiçekleri

İnsan dünyaya kaç kere gelir? Tabi ki bir defa… Fakat bir ömür boyu her sene bu özel günü kutlar ve kutlanılmasını bekler. Doğum günü hatırlanmayan bir kişi kendini sevgisiz ve yalnız hisseder. Koca bir yıl boyunca bu hatanızı telafi edemezsiniz.

Bunu yaşamak istemiyorsanız, yapmanız gereken tek şey, Çiçek Atölyesi'ne gelmek ve en güzel doğum günü aranjmanlarından birini seçmek olmalı. Aksi taktirde zorlu bir yıl sizi bekliyor olacak. Çiçek Atölyesi'nin müdavim müşterilerinin arasına girmek için bir kere uğramanız yeterli olacaktır. Çünkü doğum günü için gönderdiğiniz çiçekten sonra size karşı taraftan öyle pozitif bir dönüş olacak ki, ister istemez o pozitifliği her zaman yaşayabilmek adına size diğer müşterilerimiz gibi Çiçek Atölyesi müdavimleri arasına gireceksiniz.

Doğum günü sayfamızda yer alan aranjmanları incelerseniz göreceksiniz ki, sadece bir çiçekten oldukça fazla ve dolu aranjmanlardır. Doğum günü olması sebebiyle, çiçeklerin aralarına yerleştirilmiş ayıcık vb. birçok değişik hediyemiz bulunmaktadır. Tabi ki sizinde çiçeğin içine yerleştirilmesini isteyebileceğiniz, özel bir hediye tercihin olabilir. Bu tercihinizi bize telefonda bildirmeniz durumunda tercih ettiğiniz hediyeyi, aranjmanımıza yerleştirerek doğum günü olan kişiye takdim edebiliriz.

Bizim için doğum günü çiçeği hazırlarken önemli olan saati ve kişi için yazılacak özel mesajı en doğru şekli ile aktarmanız olacaktır. Neden mi? Doğum günleri sürprizli günlerdir. Bu günün sürprizini bozmamak adına erken ya da geç bir sunum yapmamamız için zamanı dakikası dakikasına vermelisiniz. Ne erken nede geç, tam zamanında çiçek elinde olmalı. Tabi birde üzerine yazılacak not var. "Benim edebi yönüm kuvvetli değil, ne yazacağımı bilmiyorum" diyorsanız, o zaman doğum günü olan kişinin size yakınlık derecesini telefonda bize bildirin, sizin verdiğiniz bilgi ışığında, sizin adınıza en güzel doğum günü mesajını yazarak siparişinize ekleyelim.