Çiçek Atölyesi / Çiçekler / Özür Çiçekleri

Özür Çiçekleri

Adamın biri çok sinirli bir şekilde yolda yürüyormuş. Yolun ortasında ise bir kutu görmüş ve sert bir tekme atmış bu kutuya. Sonra ise yürümeye devam etmiş. Karşısına çıkan bir çöp kutusuna da tekme atmış. Birkaç adım daha ilerledikten sonra yerde gördüğü şişeyi de teklememiş. Bu şişenin içinden bir cin çıkmış ve ‘dile benden ne dilersen’ demiş. Adam ise ‘özür dilerim’ cevabını vermiş.

İçinde bulunduğumuz ruh hali daha sonradan pişman olacağımız hareketler yapmamıza sebep olabiliyor. Hatasız kul olmaz elbette fakat bu hatalarımızla sevdiğimiz insanları çoğu zaman üzebiliyoruz. Bazı durumlarda ise yanlışımızı düzeltebilirken bazı durumlarda da özür dilemekten başka bir şey gelemiyor elimizden.

Kırdığınız bir kişiden özür dilemek istiyorsanız burada sizin için en güzel özür çiçekleri bulunuyor. Özür dilemenin kendince bir takım incelikleri de var. Örnek verecek olursak; Yanlışın kendimizle ilgili olduğunu düşünmüyorsak, sadece karşımızdaki kişiyle aramızdaki gerginliği sonlandırmak için özür dilememek gerekir. Böyle özürler anlık olarak ortamı yumuşatmaya yarar. Uzun vadede ise haksız yere özür dilediğin kişiyle arandaki ilişki zarar görebiliyor. Bir başka nokta herkese ve her durumda aynı şekilde özür dilemeniz gerektiğidir.

Özür dilemek zorunda mısın? Evet, zorundasın. O zaman Çiçek Atölyesi doğru adres. En güzel çiçekleri ona sunmak için tavsiyeleri al ve özrünü dile. Dünyadaki en güzel şey, kendini anlatabilmektir aslında. Yaptığın hata karşısında pişman olabilmektir. Bu yüzden Çiçek Atölyesi sana en güzel özür çiçeklerini sunuyor. İster internet üzerinden sipariş ver, istersen de bizi ara.