Çiçek Atölyesi / Çiçekler / Babaya Gönderilecek Çiçekler

Babaya Gönderilecek Çiçekler

Anneye olan bağımlılık fiziksel olarak doğumdan hemen sonra başlar. Anneler sizin hep yanınızdadır ama bir de bir adam vardır. Sevgisini hissediyorsun onu adı ‘Baba’dır. Büyüdüğünde artık sürekli onu görmeye başlarsın. Uzun uzun seni seyrediyordur ve seni çok seviyordur aslında.

Büyüdükçe babanın önemi daha fazla hissettiriyor kendini. Bazı şeyleri annenize söyleyemezsiniz belki ama babanıza daha rahat söylediğiniz günler oluyordur. O sizin her zaman yanınızdadır ve en güzel şeylere sahip olmanızı sağlayan kişidir aslında. Ona özel olduğunu hissettirmek ise sizin görevinizdir.

Çiçek Atölyesi özel günlerde yanınızda olduğu gibi babalara özel hediyeler de tasarlamış ve onları en güzel şekilde karşılamanız için size birçok seçenek sunmuştur.

Babalar, çocuğunun gizli korumasıdır aslında. Onun tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına çalışır durur hep. Yorulmaz da. Çoğu zaman cebindeki paranın yarısını çıkarır verir çocuğuna. İşte babalar böyle günler için vardır. Kıymetlerini bilmek ise çocuklarının görevidir. En zor zamanlarınızda bazı şeyleri size karşılıksız veren yine odur. Çiçek Atölyesi yani mutluluğun tek adresi bu günleriniz için var. Birçok kategoride babaya çiçek hizmeti vererek sevdiğiniz kişilere kendini özel hissettiriyor. Size verdiği güven ve koruma isteği ömür boyu süreceği için, sizin ona sadece bir günde değil, başka günlerde de sevginizi göstermeniz gerekir. Babalar gününde değil, sıradan bir günde de onun yanında olun ki size verdiği emeklerin karşılığını görebilsin.