Hızlı ve Güvenli Alışveriş

Hızlı ve Güvenilir Alışveriş

İnternet ülkemizde çok hızlı gelişiyor. Yapılan araştırmalar internetten yapılan alışveriş sayısının son 3 yılda kat be kat arttığını kanıtlıyor. İnternette alışveriş yapmak çok keyifli ancak alışveriş yapan tüketicilerin en çok düşündüğü nokta güvenlik sorunu. Tüketici kredi kartı bilgilerini çalmayan, hızlı ve güvenilir alışveriş yapabileceği siteleri tercih ediyor. Cicekatolyesi.com olarak bu durumu çok iyi biliyoruz bu nedenle gerekli önlemleri alarak %100 güvenli bir site oluşturduk. Sitemizin arayüzünü ve menülerini kolay, pratik, gereksiz soru ve sorgulardan arındırılmış bir şekilde düzenledik. Cicekatolyesi.com'dan alışveriş yapmak bu yüzden  çok kolay! Çünkü sizden adres bilgileri dışında ekstra bilgi istenmiyor.


Sipariş vermek için üye olmam gerekiyor mu?
Sipariş vermek için üye olmanıza gerek yok ancak biz ısrarla üye olmanızı tavsiye ediyoruz çünkü üye olduğunuzda her alışverişinizde çiçek puan kazanırsınız kazandığınız çiçek puanları yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Ek olarak doğum günleri, evlilik yıldönümü gibi önemli günleri de hatırlatan bir servise sahip olursunuz. Girdiğiniz adres veritabanımıza kaydedilir ve tekrar tekrar adres girme derdinden kurtulursunuz. Ayrıca Cicekatolyesi.com olarak sık sık kampanyalar düzenlemekteyiz bu kampanyalardan faydalanabilir ve karşılıksız dağıttığımız çiçek puanlara sahip olabilirsiniz.


Cicekatolyesi.com’un güvenli olduğuna nasıl emin olabilirim?
Cicekatolyesi.com ile alışveriş yapmak çok güvenli çünkü alışveriş güvenliği 128 bit SSL sertifikası sistemi ile sağlanmakta ve hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz kaydedilmemektedir. Sitemizin güvenli olduğunu anlamak için kredi kartı ödeme sayfasına geldiğinizde sayfanın sağ alt kısmında kilit işareti çıkacaktır. Bu işarete gerek bizim sitemizde gerek alışveriş yaptığınız diğer sitelerde dikkat etmelisiniz.

 

Cicekatolyesi​.com ödeme şekilleri hakkında bilgi verir misiniz?

  • Kredi Kartı Online Ödeme
  • Kredi Kartı Mail - Order Ödeme
  • Havale / EFT  İle Ödeme
  • Paypal ile ödeme


Cicekatolyesi.com’dan telefonda kredi kartı ile ödeme, siteden kredi kartı ile ödeme, havale ya da eft yoluyla ödeme yapabilirsiniz. Eğer sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yapacaksanız ve halka açık bir internet ağı kullanıyorsanız güvenliğiniz için ödemenizi telefonla tamamlamanızı öneriyoruz.