Çiçek Atölyesi / Çiçekler / Cenaze / Mozole Çelenkleri

Seçtiğiniz şehir ve kategoride ürün bulunamadı!

Kriterlerinizi değiştirerek yeniden deneyiniz.

Cenaze / Mozole Çelenkleri

Cenaze törenleri duygu anlarının yoğun olarak yaşandığı yerlerdir. Sevdiklerinizin bu üzücü günlerinde yanında olmak ve onlara olan desteğinizi hissettirmek gerekir. Bu anlamda sadece hüznü paylaşmak yeterli olmayabilir.

Sevdiğiniz kişilerin hayattan birer birer ayrılacağını unutmamalısınız. Bu konuda sadece yapman gereken duygu selinin yaşandığı ortamda bulunmak değil, bu acıyı onlar gibi paylaşmaktır. Katılamayacağınız bir cenaze töreninde acını hissettirmek adına göndereceğin bir çelenk, sevdiğiniz insanların az da olsa acısını dindirebilir.

Çiçek Atölyesi'nden yararlanarak böyle günlerde sizde kendinizi unutturmadan bu kişilerin acısını paylaşabilirsiniz. En azından göndereceğiniz bir çelenk ile ortamdaki acıyı paylaşabilirsiniz. 

Çiçek Atölyesi tüm çiçek hizmetlerinde olduğu gibi cenaze törenlerinde de çiçek gönderim hizmeti vermeye devam ediyor. Tercihlerinde sadece Çiçek Atölyesi'nden yararlanarak, arkadaşlarınızın ya da ailenizin en acı günlerinde onlara destek olmalısınız. Farklı çiçek kategorilerinde geniş ürün yelpazesiyle birlikte Çiçek Atölyesi, mutlu ve mutsuz tüm zamanlarda yanınızda.